oversort

برای مشاوره رایگان اجاره و خرید ملک در دبی فرم زیر را پر کنید

امکان دریافت ویزا برای افراد خانواده

عدم پرداخت مالیات

رشد پایدار ارزش ملک

رفاه استثنایی در یک کشور ثروتمند

پرداخت اقساطی

موقعیت جغرافیای مناسب

مشاور املاک جهت خرید ملک در دبی

راهنمای خرید ملک در دبی

دبی بزرگ‌ترین شهر کشور امارات متحده عربی بعد از ابوظبی است. امروزه این شهر به عنوان یک شهر بازرگانی موفق و آینده دار در جهان معرفی شده و مورد توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران قرار گرفته است. رشد جمعیت و تعداد افزاینده گردشگران نسبت به سال های قبل باعث افزایش تقاضا چشم گیر خرید و فروش ملک در دبی شده است. لازم به ذکر است که نرخ ثابت ارز در دبی یکی از مهم ترین مواردی است که مورد توجه سرمایه گذاران جهان قرار گرفته است. به همین دلیل یکی از پر استقبال ترین مورد در خصوص سرمایه گذاری در این شهر، در بخش خرید ملک در دبی می باشد. 
مجموعه ی اورسورت در حال حاضر در حوزه ی همه جانبه ی اجاره خانه در دبی تا خرید ملک در دبی فعالیت میکند و همراه شما در این مسیر است. جهت مشاوره رایگان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره روند اقامت دبی با خرید ملک با ما در ارتباط باشید.
 
 

آگهی های اجاره و فروش ملک در دبی

شرایط اقامت با خرید ملک در دبی

متقاضیان مهاجرت به دبی لازم است بدانند که چطور و چگونه با چه روش هایی می‌توان اقدام به اقامت در دبی کرد‌. یکی از روش های اخذ اقامت در دبی، خرید ملک در دبی است. این نوع اقامت به مدت ۶ ماهه و یا ۲ ساله می باشد که پس از اتمام زمان اقامت خود باید به تمدید آن اقدام نمود. همچنین اگر اقامت دبی با خرید ملک کسب کردید، در صورت انجام‌کار در آن شهر، باید حتما به کسب مجوزهای کار اقدام کنید. یکی از شرایط اقامت دبی با خرید ملک اینست که برای اخذ اقامت باید قیمت ملک خریداری شده حداقل 1 میلیون درهم (حدود 10 میلیارد تومان) باشد.‌ به ازای خرید خانه ای که پیش خرید شده به عبارتی یعنی هنوز سند مالکیت ندارید، متاسفانه اقامت دبی داده نمی‌شود و داشتن سند خانه برای اخذ اقامت دبی الزامی می باشد.

چرا در دبی سرمایه گذاری کنیم ؟

مشاور املاک جهت خرید ملک در دبی

قیمت خانه و آپارتمان در دبی

ه دلیل بالا رفتن تعداد سرمایه گذاران و تقاضای خرید خانه در دبی، بازار املاک در این شهر با افزایش قیمت چشمگیری روبرو شده‌است. قیمت خانه و آپارتمان در دبی به عوامل مختلفی بستگی که به آنها می پردازیم. یکی از مواردی که در هزینه خرید ملک در دبی تاثیر بسیار زیادی دارد، منطقه ای می باشد که ملک در آن قرار گرفته است به عبارتی دیگر اینکه دسترسی آن ملک به چه نحوی می باشد. همچنین یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در قیمت ملک در دبی، متراژ آن می باشد. به طور کاملا حدودی قیمت ملک در دبی می‌توان ۷۰۰ درهم دانست. برای اطلاع به روز از قیمت خانه و آپارتمان  در دبی به صفحه  آگهی های اجاره و فروش ملک در دبی مراجعه بفرمایید.
مشاور املاک جهت خرید ملک در دبی
shaloo oversort

مشاورین ما منتظر تماس شما هستند

oversort